K dalšímu přípravnému utkání si zajeli čimeličtí fotbalisté do Blatné, kde změřili síly s vedoucím celkem západočeské I. A. třídy, ambiciózním týmem Žichovic. Čimeličtí v oslabené sestavě měli sice od počátku utkání mírnou převahu, ale po chybě v rozehrávce v 9. minutě zbytečně inkasovaly. SIKO v další minutách přidalo. Ve 13.minutě střílel Varhan nad branku a na druhé straně si stejně vedl žichovický Říha. Ve 28.minutě se ve vápně dostal k míči Jiří Viták a hlavou překonal brankáře Žichovic Kozlíka – 1:1. V tuto dobu již Grossmannovi svěřenci získávali znatelnou převahu. Ve 38. minutě po přímém kopu z pravé strany si na střílený centr Nekla naběhl Michal Viták a hlavou poslal čimelické do vedení – 2:1. O minutu později po přihrávce Káše opět Michal Viták vstřelil třetí branku – 3:1. Druhý poločas opět začaly lépe Čimelice. Ve 46. minutě se dostal ke střele Nekl a přidal čtvrtou branku.

Čimeličtí pak měli neustálou převahu a hosté se dostávali dopředu velmi sporadicky a prakticky si nevytvořili žádnou velkou šanci. Naopak čimelický Michal Viták se do velké šance dostal v 72. minutě, ale mířil vedle. V 75. minutě po chybě Listopada v rozehrávce se k míči dostal Krejčí a snížil stav na 4:2.

V posledních deseti minutách se již ani jednomu mužstvu nepodařilo vstřelit branku a utkání skončilo vítězstvím Čimelic 4:2.

Zanechte komentář